Vani - Haku im הורד

שלח לחברים שלך
הוסף
 • 11 במרץ 2020

 • https://smarturl.it/listenvanihakuim #SmartUrlLink Music & Arrangement : Gent Myftaraj Lyrics : Endrit Mumajesi (MUMA) Ney : Mandi Xhambazi Video : Maxproduction  Teksti #HAKU_IM Zemra ime nga ke humbur nuk me merr me si me par me dhe ndjenjen me te bukur lamtumiren per tme vrar kembet prap atje me cojn ne vendin ku u pam aty ku dashnin premtuam aty vetem un jam... Ref Ku do qe te jesh ty kam me t'zon kam me t'zon ty haku im dhe nese ta fal nuk ke shpetim e ke dit sa shum te du te du te du e ke dit sa shum te du te du te du... Zemra ime s'me mbajn kembet me nje tjeter un te pash dashuria s'esht e poshter por njeriu qe ja dhash kembet prap atje me cojn ne vendin ku u pam aty ku dashnin premtuam aty vetem un jam... Ref Ku do qe te jesh ty kam me t'zon kam me t'zon ty haku im dhe nese ta fal nuk ke shpetim e ke dit sa shum te du te du te du e ke dit sa shum te du te du te du... © 2020 VANI GJUZI. All Rights Reserved.

הערות

 • Marco Lai
  Marco Lai לפני 3 חודשים

  Grande Vani una em italisht sono il cugino di Eraldi Ramilli

 • Sefa Serkan Gamer
  Sefa Serkan Gamer לפני 3 חודשים

  Le te jete kjo kenge per te gjithe njerzit qe luajten me ndjenjen me te bukur te dikujt , mosmirenjohesit .Bravo Vani 👏👏👏👏👏

 • Rezarta Bazo
  Rezarta Bazo לפני 3 חודשים

  Jetofshin gjat edhe lotofshin gjat kush lendon. 😥😥😥😥👌👌👌💔💔💔💔

 • Sindi Hida
  Sindi Hida לפני חודש

  Bravoooo vani sa like behen per vanin

 • Esmeralda Zeme
  Esmeralda Zeme לפני 3 חודשים

  😢😢😢 kudo qe te jesh ka me te zen ty haku im..bravooo nje kenge qe prek shum zemra

 • Lali Music
  Lali Music לפני 3 חודשים (ערוך)

  O Vani Gjuzi si sbone njehere nje kenge te keqe o mjeshter, tamam per njerezit qe se kuptojne fjalen DASHURI

 • Aleksander Zengo
  Aleksander Zengo לפני 3 חודשים

  E mallkoj ate moment qe kembet me cuan ne drejtimin e saj. Nuk paska me keq se dashuria ajo te vret shume lehte... 😭

 • Bleona Demiri
  Bleona Demiri לפני 3 חודשים

  Kudo qe te jesh ty ka met zon

 • ardjana gjinali
  ardjana gjinali לפני 3 חודשים

  kang shum e bukur .per tan ato qe kan hy nhak me ata njerz qe i kan dasht ska primen shpetim pa e la ate qa kan ba😭💔

 • Justina Chihande
  Justina Chihande לפני שבועיים

  Super, magnifique, cette musique ! 😍👌👌👑

 • vaid S
  vaid S לפני 3 חודשים

  Je 1-shhh Vani gjuzi..kenge me tekst qe ne jeten e perditshme ndodh cdo dit.bravo dhe suksese

 • Monta Raga
  Monta Raga לפני 3 חודשים (ערוך)

  Shum kenge demethense dhe vidioklipi shum i thjesh,, bravo Vani suksese te mëtejshme... 😍😍

 • Anita Aliaj
  Anita Aliaj לפני 3 חודשים

  Like pa e degjuar bravissimo

 • Anjeza Anjezatoska
  Anjeza Anjezatoska לפני שבוע

  bravo per kte kenge vani eshte shum domethenes un e degjoj 5 her ne dit😊

 • Miri_am Lani
  Miri_am Lani לפני חודשיים

  I like it though it's strong

 • Ori Ori
  Ori Ori לפני חודשיים

  Dashuria s'është e poshtër

 • Sebastjan Nikolli
  Sebastjan Nikolli לפני 3 חודשים

  Super kenge shoku, falendero drilon hoxhen per suportin qe ben, pasi nga ai u informova per kengen tuaj. Bravo

 • Esmeralda Hasanaj
  Esmeralda Hasanaj לפני 3 חודשים

  super keng ..dhe nese ta fal un nuk ke shpetim ka me zen ty haku im se e ke dit sa shum te du te du

 • Vanessa Vanessa
  Vanessa Vanessa לפני 3 חודשים

  Kjo këng e dridhi fort zemrën time më vjen të qaj sa her e ndëgjoj sa shum dashuri, emocion është një ndjenjë e pa pershkruar dhe mos ta harrojm mjeshtërin tënde zërin tënd qe sa her e ndëgjoj me dalin veq lot nga syt e mi 🙏🙏🙏 E dua aq shum këtë këng sa nuk ndalem dot se dëgjuari 😢

 • Alba Albita
  Alba Albita לפני 3 חודשים

  Kudo qe te jesh ty ka me t'zan , ka me t'zan ty haku im.... 😉😜