Nusret Kurtishi - Me emrin Tend הורד

שלח לחברים שלך
הוסף
 • 10 בפבר׳ 2018

 • ME EMRIN TËND Vet zemra ka dëshmu T'vërtetën tha për Ty Veç dashnisë së Zotit Ska tjetër dashni ME EMRIN TËND SOT LINDI DIELLI ME EMRIN TËND I HAPA SYTË ME DASHURI PASHË NGA QIELLI GJITHMONË TY TË PATA NË SHPIRT. REF.... LA ILAHE IL-LAH ENTE SUBHANEK SUBHANEKE RABBI SUBHANEK SUBHANEKE MA ADHAMA SHENEK Vet zemra ka dëshmu T'vërtetën tha për Ty Veç dashnisë së Zotit Ska tjetër dashni KUSH IA FAL DRITËN BOTËS KUSH E MBUSH ME MËSHIRË? KUSH IA JEP PRAP JETËN TOKËS? VETËM TI O ZOT I MIRË. REF... LA ILAHE IL-LAH ENTE SUBHANEK SUBHANEKE RABBI SUBHANEK SUBHANEKE MA ADHAMA SHENEK http://smarturl.it/ONIMA

הערות

 • trailator TV
  trailator TV לפני שנתיים

  Like kush beson te Allahu🙏🙏🙏

 • Rafet Maslani
  Rafet Maslani לפני שנתיים

  Me emrin Allah lindem dhe me emrin Allah do te vdesim inshaAllah

 • Rejhan Ramadani
  Rejhan Ramadani לפני שנתיים

  Me emrin TEND sot Lindi dielli

 • Ilir Amati
  Ilir Amati לפני שנתיים

  Perveq dashnis t’ZOTIT ska dashni tjeter💙😍

 • Husna Kurtishi
  Husna Kurtishi לפני שנתיים

  Një ndër ilahitë më të bukura,kusheriri im❤

 • BeReal 010
  BeReal 010 לפני שנתיים

  Well done brothers 👏👏.. Mashallah what a beautifull Anasheed like all your others.. Respect from Morocco.

 • Shpresim Young
  Shpresim Young לפני שנתיים

  Lyric :

 • ßeqir S Bytyqi
  ßeqir S Bytyqi לפני שנתיים

  Mash'Allah , Allahu Te Shperbleft Me Xhenetin Firdues Per Keto Ilahi Me Permendjen E Allahut 🙏🙌👆

 • Trimoriasi .75
  Trimoriasi .75 לפני שנתיים

  MashAllAh ,Allahu te nderofft me te mira i nderuar vlla Nusret Kurtishi , te deshiroj suksese dhe pun te mbar te me tutjeshme,Respekt per ju,

 • Arlind Krasniqi
  Arlind Krasniqi לפני שנתיים

  ilahi perfekte.

 • Kujtime A
  Kujtime A לפני שנתיים

  Nje ilahi shumm e mir ..Allahu ju shperbleft me cdo te mir ne jet !! ...Na knaqet shpirtin me kto fjal te bukra .!!

 • Arton Hakiu
  Arton Hakiu לפני שנתיים

  ILAHI shum e mir vlla të prift gjithmon e mbara na knaqe ❤me këto ilahi all-llahu të shperbleft.

 • Nita albania
  Nita albania לפני שנתיים

  Me emrin tend sot lindi dielli me emrin tend I hapa syt me dashuri pash nga qielli la ilahi allahu ekber ♥ 😘 😘 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋

 • Nurdan Akten
  Nurdan Akten לפני שנתיים

  MaşaAllah çok güzel olmuş.yeni çalışmaları heyecanla bekliyoruz

 • A
  A לפני שנתיים (ערוך)

  Ilahija me e bukur

 • sidou Ahmed
  sidou Ahmed לפני שנתיים

  From algeria ❤️😢😢😢❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Ebu Aksa&Asr
  Ebu Aksa&Asr לפני שנתיים

  Allahu ju nderoft dhe ju shperbleft për punën që po bëni

 • saki kulla
  saki kulla לפני שנתיים

  selam alejkum Zoti ju shperbleft gjithe juve qe beni ilahi per Krijuesin ....ELHAMDULILAH qe jemi musliman

 • Chev Chelios
  Chev Chelios לפני שנתיים

  Google Play de albümü olsa da satin alsak ... / i wish that i can buy his album on google play.

 • Vlora ademi behluli
  Vlora ademi behluli לפני שנה

  sa her permendet emri ALLAH zemra jem dridhet shum her syt me kan lotu per zotin tem.Allahu na bashkoft ne gjenet o besimtar te fes se Allahut per veq fes islame per mu ska tjeter. Allahu i udhzoft te gjith njerzit e mir😢🙁